Atribuită Cumpărare directă

Centrala termica conventionala gaz tiraj fortat 24 kW cu kit de evacuare tip Montan Sigma 24 ModelC32SPV24MEFB-S-ERP Simbolul de eficienta energetica*** CategoriaII2H3B/P, I2H, I2E+, II2ELL3B/P, II2HS 3B/P TirajFortat Camera de ardereEtansa Randament la putere nominala - gaze natural93% Clasa Nox - gaze natural3* Putere nominal24 kW Putere minima10 kW Presiunea gazului GN la racord (dupa reductor)20 mbar Caracteristici electrice230V/50Hz 80 W Clasa de protective electricaIP 40 Greutate31 kg Capacitate schimbator de caldura1 l Presiunea min/max pe circuitul de termoficare0,5÷3,5 bar Temperatura pe circuitul de incalzire30 - 80ºC Temperatura pe circuitul de termoficare (pardoseala)15÷45 °C Intrare - iesire termoficare¾ Intrare - iesire ACM½ Alimentare cu gaz¾ Lungime (mm)700 Latime (mm)436 Adancime (mm)306 Cu cotul montat (mm)850 Vas de expansiune cu membrane7 l Debit apa calda menajera la Δt = 30 °C10 l/min Temperatura de ACM35 - 55ºC Presiunea pe circuitul ACM0,2 - 8 bar Gaze arse (temperatura)150ºC Depresiune necesara la cos0.015 hPa Racord gaze arse (admisie-evacuare)Ø 100 / Ø 60 Lungimea racord gaze arsecoaxial D100/D60 - maxim 3m Lungimea racord gaze arsedual D80 - maxim 5m

Număr anunț
DA25501891
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
Cod CPV
39715000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,70 RON
Valoare atribuită
1.764,70 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,70 RON

din 1.764,70 RON estimat