Atribuită Cumpărare directă

Antigel colorat pentru instalatii de incalzire/racire Antigel in recipient din plastic de 10kg, culaore albastra, densitate relativa 15 grade, c=1 1-1.12 gr/cmc, punct de fierbere minim 150 grade C, PH= 7-9

Număr anunț
DA25501921
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
Cod CPV
24951311-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.487,10 RON
Valoare atribuită
7.487,10 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.487,10 RON

din 7.487,10 RON estimat