Atribuită Cumpărare directă

piesa de ureche (culoare: bej sau maro) - unitate centrala - telecomanda (unitate fara fir) - microfon MM11 (disponibilitate lungime fir: 20cm, 50cm, 75cm, 105cm) - conector radio - platforma software de programare SCA Accesorii: - incarcator acumulator unitate centrala - cablu micro-USB - geanta depozitare/transport Set consumabile: - baterii A10 Zn-Air = 6 buc - softwraps = 1 set - spray curatare = 1 buc

Număr anunț
DA25498107
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
SUNCOMMUNICATION SRL (CUI 18640924)
Cod CPV
32510000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.880 RON
Valoare atribuită
134.880 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.880 RON

din 134.880 RON estimat