Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea factorilor de risc si consultanta ssm .pentru personalul angajat in cadrul DGASPC Arges si centrele din subordine, pentru o perioada de 8 luni, incepand cu data de 01.05.2020, cu respectarea clauzelor contractuale.

Număr anunț
DA25503044
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
Malin Decebal (CUI 23969266)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.910,88 RON
Valoare atribuită
16.910,88 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.910,88 RON

din 16.910,88 RON estimat