Atribuită
Cumpărare directă
Filtrul de particule este echipat cu un element de filtru hidrofob special din clasa P3, care a fost clasificat ca P3 D R (D – praf) pe baza testelor de capacitate de absorbție a prafului. Elementul de filtru este realizat din hârtie de filtru cu micro-fibre. Densitatea fibrelor funcționează ca o plasă foarte fină, care captează în mod fiabil cele mai fine particule, inclusiv aeros iltru P3 "Zero" (double sided thread), cantitate minima recomandata 2 buc Recomandat pentru unitatea de filtro-ventilatie Clean Ai
- Număr anunț
- DA25527557
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- ATUM MEDCARE SRL (CUI 26812311)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.822 RON
- Valoare atribuită
- 1.822 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.