Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: cablu utp cat 5 - buc 5 x 243,00 = 1212,00 lei cablu telefonic buc 2 x 22,38 = 44,76 lei cablu boxe buc 2 x50,42= 100,84 lei cablu boxe buc 2 x50,42= 100,84 lei canal cablu 25x25 buc 50x3,71= 185,50lei canal cablu 40x25 buc 50x3,90= 195,00 lei
- Număr anunț
- DA25513448
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 32442400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.867,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.867,15 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.