Atribuită Cumpărare directă

DOCUMENTATI DE INTABULARI CASE SI TERENURI, PLANURI DE SITUATIE PENTRU AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE, DEZMEMBRARI SI ALIPIRI

Număr anunț
DA25513361
Autoritate contractantă
COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
Furnizor / câștigător
P.F.A. ŢOANCA ALEXANDRU (CUI 36689691)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat