Atribuită Cumpărare directă

Masca medicala cu 3 pliuri de unica folosinta -200 buc ( cadre did + elevi) Termometru non-contact cu infrarosu pentru masurare temperatura frunte. Model: TF-600 Distanta masurare: 5cm - 15 cm Interval masurare: 32 - 42.9 grade Memorie: 32 masuratori Inchidere automata dupa 30 secunde Gel alcoolic dezinfectant pentru mâini. Preparatul a fost formulat cu un emolient eficient, conferind o vâscozitate mai mare şi un timp de contact prelungit între preparat şi piele, şi în consecinţă o mai bună performanţă. Induce efectul de hidratare datorită conținutului mare de glicerină. Aria de aplicare: dezinfectant bactericid destinat aplicării directe la oameni. Indicații de utilizare: Se utilizează ca atare, nediluat Termen de valabilitate: 24 de luni de la data fabricației, în ambalajul original, închis etanș. A se vedea data inscripționată pe ambalaj.

Număr anunț
DA25532539
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SATU MARE (CUI 14094536)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI 24577279)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat