Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit lamele textile defecte cu material textil cu opacitate 60% Compozitie :textil 100% Inlocuit greutati lamela si lantisor conectareRezistenta culorii:8/9 Culori:alb,crem inchis,bej,verde,albastru,galben,maro Garantie 2ani

Număr anunț
DA25516638
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
GEN-MARY COM SRL (CUI 4272440)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.672 RON
Valoare atribuită
1.672 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
25.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.672 RON

din 1.672 RON estimat