Atribuită Cumpărare directă

Tableta Huawei MediaPad T3 10, 9.6", Quad Core 1.4 GHz, 2GB RAM, 16GB, Space Gray

Număr anunț
DA25525055
Autoritate contractantă
LICEUL VOCATIONAL DE ARTE PLASTICE "HANS MATTIS TEUTSCH (CUI 29340779)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.571,29 RON
Valoare atribuită
7.571,29 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.571,29 RON

din 7.571,29 RON estimat