Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Defibrilator Corpuls 3 conform Deviz 381 / 14.04.2020 - Inlocuire Modul Low Voltage SJ 99 AMB

Număr anunț
DA25512552
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
MEDISERV SRL (CUI 15169122)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.190 RON
Valoare atribuită
5.190 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.190 RON

din 5.190 RON estimat