Atribuită
Cumpărare directă
cartus hp 652 bk----2 buc cartus canon pgi 555xxl bk ----2 buc cartus canon cli551xl bk -----1 buc cartus canon cli551xl cyan/magnta/yellow -----1 set toner Lexmark ms310dn------1 buc pachet papetarie de birou ce include: hartie copiatorA4 80g/500foi/top---4 top folii doc a4/100foi/set------1 set marker per---1 buc text marker ----2 buc biblioraft A4 plastifiat 75mm----5 buc
- Număr anunț
- DA25544102
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC SHOP SRL (CUI 4967242)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.228,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.228,11 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.