Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii postale conform oferta 109/2079/08.04.2020 Contractul de servicii postale de distribuire a corespondentei , se incheie pe perioada 01.05.2020-31.12.2020 cu posibilitate de prelungire maxim 4 luni in anul 2020, in temeiul art.165 alin1 lit.d) dinH.G nr.395/2020 in conditiile mentinerii preturilor unitare convenite in contractul initial .
- Număr anunț
- DA25525155
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249.283 RON
- Valoare atribuită
- 249.283 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.