Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea a 5 (cinci) ore de service la solutiile software din Sistemul Integrat de Contabilitate Bugetara. Suport tehnic pentru clienti, atat prin deplasare la sediul clientului, cat si prin tehnici de depanare la distanta: -salvari baze de date pe echipamentele clientului; -verificare arhivare baze de date; -verificare coerenta înregistrari în limita posibilitatilor tehnice; -verificarea închiderilor de luna din punct de vedere informatic; -verificare mod de lucru al utilizatorilor; -întretinere baze de date; -baze de date din arhive la cererea BENEFICIARULUI; -reinstalarea aplicatiilor (daca este cazul); -instruire suplimentara a personalului; -asistenta telefonica; -preluarea cerintelor de la client, ofertarea lor si actualizarea programelor conform cerintelor; -upgrade-ul programelor pentru ultimele modificari de legislatie si cu noile functionalitati adaugate în program. Orele de servicii prestate suplimentar, se vor factura la același tarif orar.
- Număr anunț
- DA25536317
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- ATTOSOFT SRL (CUI 7881188)
- Cod CPV
- 72267000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.