Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO pentru autoturismul Dacia-Logan,SM09CMJ, Perioada de valabilitate: 12 luni, 02.05.2020 – 01.05.2021 Dacia-Logan,UU1KSD0W541182073, 1461 cmc, 62 kw ,

Număr anunț
DA25522541
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.087 RON
Valoare atribuită
1.087 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.087 RON

din 1.087 RON estimat