Atribuită Cumpărare directă

Toaletat abrori/copaci in jurul rețelelor electrice de joasă tensiune , cu autospeciale tip PRB,consumabile incluse.

Număr anunț
DA25523671
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
TOTAL GREEN ELECTRIC IFC S.R.L. (CUI 37052904)
Cod CPV
77211400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat