Atribuită Cumpărare directă

*Comanda minima 50 buc. Set 50 masti de unica folosinta, se prind dupa urechi Permit o respiratie fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare importiva bacteriilor, virusurilor, Mastile sunt foarte comode, nesterile, neiritante, hipoalergenice, permit circulatia aerului si asigura o respiratie normala 3 pliuri, 3 straturi (material netesut + filtru + material netesut) Lipire ultrasonica a straturilor, fara folosirea de adezivi Dimensiuni: 17,5 x 9,5 cm Cu clips de fixare pe nas incorporat in masca, lungime clips 10,5 cm Culoare: albastru Corespunde normelor CE EN149:2001 + A1:2009 *Se comercializeaza doar la set de 50 buc.

Număr anunț
DA25511196
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,20 RON
Valoare atribuită
431,20 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,20 RON

din 431,20 RON estimat