Atribuită
Cumpărare directă
PROTECTIA MUNCII. Activitatile de prevenire si protectie desfasurate prin modalitatile prevazute la art. 14 din Normele metodologice de aplicare a prevederilor Legii securitatii si sanatatii în munca L319/2006,modificat si completat prin HG 955/2010 actualizat cu HG767/2016,sunt urmatoarele: Art1-31. PREVENIREA SI STINGEREA INCENDIILOR: Controale la locul de munca; Acordarea asistentei tehnice de specialitate în situatii critice; Avizarea documentatiilor privind apararea împotriva incendiilor; Controlul modului de respectare a masurilor de aparare împotriva incendiilor ?n unitate; Elaborarea documentelor specifice activitatii de apararea împotriva incendiilor; Instruirea salariatilor în domeniul apararii împotriva incendiilor; Investigarea contextului producerii incendiilor; Monitorizarea activitatii de prevenire si stingere a incendiilor; Organizarea activitatii de aparare împotriva incendiilor; Planificarea activitatii de aparare împotriva incendiilor. Perioada mai-decembrie 2020
- Număr anunț
- DA25514756
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
- Furnizor / câștigător
- MIHUT OVIDIU PERSOANA FIZICA AUTORZATA (CUI 24746092)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.