Atribuită
Cumpărare directă
* PWR-2811-AC sursa alimentare router CISCO 2811 fara POE cod PWR-2811-AC sau PWR-2811-AC= sau 341-0065-01 pret 650 lei fara TVA; Produsul este destinat canalului de service, este ambalat in cutie etichetata corespunzator si poate fi nou sau reconditionat de catre centre mari de service Garantie 24 luni Executam si sevicii de reparatii pentru echipamente electronice CISCO sau de alta natura, pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati.
- Număr anunț
- DA25512554
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 31682530-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.