Atribuită Cumpărare directă

teava corugata

Număr anunț
DA25521026
Autoritate contractantă
COMUNA CAMARZANA (PRIMARIA COMUNEI CAMARZANA) (CUI 3896879)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI 17161818)
Cod CPV
44164200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.620 RON
Valoare atribuită
16.620 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.620 RON

din 16.620 RON estimat