Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar TEAVA 110/1M BUC 8 9.0763 TEAVA 110/0.5M BUC 2 8.065 TEAVA 110/0.25M BUC 4 5.715 TEAVA 110/2M BUC 4 17.6475 TEAVA 32/1M BUC 10 4.37 TEAVA 50/0.5M BUC 2 3.53 SIFON FLEX BUC 3 8.4033 COT WC BUC 4 16.5975 SET FIXARE LAVOAR SET 2 2.52 SET FIXARE WC BUC 4 1.68 ROBINET COLT 1/2-3/8 BUC 4 15.7975 ROBINET COLT 1/2-1/2 BUC 4 15.9675 TEU BZ 1/2 BUC. 2 6.3 NIPLU BZ 1/2 BUC 2 2.52 RAMIFICATIE 110-50/90 BUC 3 5.2933 COT 110/45 BUC 9 3.2767 COT 110/15 BUC 2 5.295 RAMIFICATIE 32/45 BUC 1 1.93 COT 32/45 BUC 8 1.0088 BRIDA 1 BUC 10 1.849 BRIDA 110 BUC 10 4.958 BRIDA 50 BUC 10 2.521 RAMIFICATIE 110/90 BUC 4 6.89 COT 110/30 BUC 2 5.46 LUBRIFIANT 250 GR BUC 1 10.5 REDUCTIE 40-50 BUC 1 1.34 REDUCTIE 50-32 BUC 1 1.01 DISC 125 BUC 2 10.085 SPUMA POLISTIREN MANUALA BUC 3 24.79 TEAVA 40/0.5M BUC 4 3.2775 TEAVA 40/2M BUC 1 10.5 RAMIFICATIE 110/67 BUC 1 6.55 COT 110/90 BUC 1 3.61 RAMIFICATIE 40/90 BUC 1 1.85 REDUCTIE 50-40 BUC 1 1.34 REDUCTIE 40-32 BUC 1 1.01 MEMBRANA AERISIRE 50-40 BUC 2 19.33 REDUCTIE 110-50 BUC 1 2.27 CD 60/3 M BUC 1 12.1 UD 30*3 BUC 7 7.5643 AUTOFILETANTE 3.5*35 BUC 200 0.0336 DIBLU CUI 6*60 BUC 50 0.0672 FIERASTRAU RIGIPS BUC 1 15.04 ROBINET DS 1/2 FONTA BUC 1 27.14 BRIDA 20*1 BUC 10 0.336 HOLSURUB+DIBLU 8*40 BUC 1 2.35 ADAPTOR 15-1/2 FI BUC 1 1.68 ADAPTOR 15-1/2 FE BUC 1 1.68 COT 15/90 IE BUC 1 1.09 BATERIE LAVOAR BUC 2 85.715 FAIANTA MP 13.5 30 GRESIE MP 2.66 30 KIT 100 BUC 1 31.93 CUTTER BUC 2 8.065 TRAFALET BUC 1 8.57 SPUMA MONTAJ MAN BUC 1 23
- Număr anunț
- DA25560677
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.037,72 RON
- Valoare atribuită
- 3.037,72 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.