Atribuită Cumpărare directă

Ozonit Super-Produs de albire si dezinfectie pentru textile pentru masini de spalat profesionale aviz MS obligatoriu

Număr anunț
DA25515649
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.391,50 RON
Valoare atribuită
1.391,50 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.391,50 RON

din 1.391,50 RON estimat