Atribuită
Cumpărare directă
Instalare traseu fibra optica pentru operaționalizarea conectării la serverul DRPCIV, conform Deviz estimativ Cablu fibra optica SM cu 4 fire CTC 1, 6KN - UNI TUBE, A-DQ(ZN)BH, gel filled, metalfree, outdoor duct cable 500 ml , O pereche media convertoare fibra optica de exterior, accesorii si montaj cablu fibra optica 500 ml.
- Număr anunț
- DA25531792
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUCA (CUI 3127000)
- Furnizor / câștigător
- COMETEINET TELECOM SRL (CUI 33643460)
- Cod CPV
- 45314320-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.740 RON
- Valoare atribuită
- 2.740 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.