Atribuită
Cumpărare directă
Diverse scule de mana : - Ciocan rotopercutor Bosch Profesional SDS- plus GBH 2-24 DFR 2 mandrine – 1 buc; - Polizor unghiular Bosch Profesional GWX 9-125, cu X – LOCK 900w – 1 buc; - Trusa sudura tevi si fitinguri PPR D 20-63 mm, 1500w – 1 buc - Ascutitoare pentru aschierea tevilor de PPR 20-25 mm - 1 buc
- Număr anunț
- DA25563877
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.711 RON
- Valoare atribuită
- 1.711 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.