Atribuită
Cumpărare directă
Operatiunile de service constau in: a) service hardware sisteme PC: Operatiuni de curatare a sistemelor PC, monitoare si accesorii; Curatare, ungere coolere procesoare si surse alimentare; Verificare tensiuni iesiri surse AT si ATX; Curatat, verificat unitati: CD-ROM si HDD; Verificare conectica, verificat contacte electrice. b) Service software sisteme PC: Defragmentari HDD; Verificare/actualizare reinstalari drivere componente; Scanare virusi/devirusare, instalari antivirusi; Salvari baze de date; c) Service imprimante: Curatare incinta imprimanta; Verificare si curatare mecanism alimentare cu hartie; Testare sistem logic; Curatare contacte electrice; Verificare si curatare cap imprimanta; Ungere sistem glisare cap imprimanta; Curatare unitate imagine; Verificare si curatare surse alimentare; Refill cartuse laser/inkjet; Resoftare imprimante. d) Service centrala telefonica: Instalare, programare, intretinere si depanare centrala telefonica; Proiectare, furnizare si instalare retea de telecomunicatii (voce si voce-date); Conectare centrala telefonica cu diverse sisteme de telef mobila sau fixa; Instalare, programare, depanare echipamente fax. f) Service fotocopiatoare; g) Service camere video. Achizitia se face in vederea incheierii unui Contract pe o per. de 8 luni, de la 01.05.2020 - 31.12.2020 la o val de 10.000 lei, cu 36 lei, fara TVA/ora de prestare, cu posib. de prelungire pe primele 4 luni din 2021, cf ref 5833/03.04.2020-Serv. admin. si oferta nr. 6875/24.04.2020
- Număr anunț
- DA25518681
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.