Atribuită Cumpărare directă

achizitie servicii de consultanta in protectia contra risculor si in controlul riscurilor pe o perioada de 11 luni (01.05.2020-31.03.2021)

Număr anunț
DA25539617
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Furnizor / câștigător
SIM WORK CONSULTING SRL (CUI 16818945)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.105 RON
Valoare atribuită
6.105 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.105 RON

din 6.105 RON estimat