Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta si consultanta informatica si servicii de intretinere pentru 40 statii lucru si 2 servere. Activitati incluse: - Verificare periodica statii lucru - minim 15 PC/luna (cuprinde: evaluare stare hardware si software; verificare stare antivirus; scanare completa de virusi; verificare si instalare update la zi SO si aplicatii (Office, Adobe etc.); verificare si remediere integritate HDD si SO; întretinere hardware, realizare periodica back-up date); depistare și eliminare spyware; eliminare aplicatii inutile; - Configurare periferice; - Intretinere servere; - Organizare si suport pentru lucrul la distanta; - Asigurarea accesului internet (routere, swich-uri, relatia cu ISP etc); - Consultanta informatica privind intretinerea si dezvoltarea infrastructurii de date; - suport  telefonic  operator PC (help desk) - în limita a 20 apeluri pe luna; - suport in site – în limita a 8 interventii pe luna.

Număr anunț
DA25523536
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
Anton Cristian Radu PFA (CUI 32997427)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.200 RON
Valoare atribuită
25.200 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.200 RON

din 25.200 RON estimat