Atribuită
Cumpărare directă
4 kg - Hidroxid de sodiu pelete, pentru analiza; EMSURE®.CAS:1310-73-2. Producator Merck Millipore 2 L - Hidroxid de sodiu soluţie c(NaOH) = 0.1 mol/l (0.1 N) Titripur® Reag. Ph Eur.CAS:1310-73-2 Producator Merck Millipore Conform ofertei dvs. nr. 28758 din 21.04.2020.
- Număr anunț
- DA25516974
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452,52 RON
- Valoare atribuită
- 452,52 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.