Atribuită Cumpărare directă

Grup electrogen 550 kVA Revizii tehnice saptamanale, verificarea starii de functionare si intretinerea tehnica curenta. Valoarea ofertata nu include pretul pieselor de schimb si materialelor consumabile. Prezentarea la orice sesizare a beneficiarului in afara reviziilor ordinare.

Număr anunț
DA25538157
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.800 RON
Valoare atribuită
9.800 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.800 RON

din 9.800 RON estimat