Atribuită Cumpărare directă

ITP-autovehicule; MAI 26700, MAI 26701, MAI 26702, MAI 43207, MAI 25290, MAI 45266,

Număr anunț
DA25536283
Autoritate contractantă
UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
Furnizor / câștigător
SERV IRTA SA (CUI 7774386)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,84 RON
Valoare atribuită
579,84 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,84 RON

din 579,84 RON estimat