Atribuită Cumpărare directă

Achiziția a 3 termometre non-contact cu infraroșu cu următoarele specificatii tehnice: să fie produs medical, să poată fi folosit fără contact, să aibă spațiu de memorare a temperaturii corporale, să aibă tehnică de măsurare cu infraroșu, să aibă alarmă de febră, să aibă măsurare rapidă (max. 5 sec.), acuratețea echipamentului să fie de minim +/- 0,2 grade C, interval de măsurare a temperaturii – min 35-42 grade C, să fie confecționat dintr-un material ce poate fi dezinfectat cu substanțe specifice, să aibă semnal sonor la finalizarea măsurării, timp de intervenție minim 24 ore, să aibă afișare digitală/iluminată, să aibă geantă/sac depozitare, să semnaleze descărcarea bateriei, garanție minim 12 luni. Ofertantul trebuie să dețină avizul Agenției Naționale a Medicamentului și a Dispozitivelor Medicale.

Număr anunț
DA25527400
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat