Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta va incheia un contract de prestari servicii SSM si PSI pentru un numar de 40 de angajati pentru o perioada de 8 luni (01.05.2020-31.12.2020), cu posibilitatea de prelungire pentru inca 4 luni (01.01.2021-30.04.2021) in functie de fondurile disponibile. Pretul contractului este format din : 20 de lei/angajat/luna x 40 angajati x 8 luni= 6400,00 lei.
- Număr anunț
- DA25537544
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
- Furnizor / câștigător
- BMS ADVISER SRL (CUI 29014004)
- Cod CPV
- 75251110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.