Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de telefonie publică fixă -Voce Premium 19 buc /linii, Valoare Euro 3/buc /linie pentru perioada de 8 luni (01.05-31.12.2020) Valoare totală contract Euro 456 la Curs Euro de 4.836 RON, cu posibilitatea prelungirii cu 4 luni, prin act aditional.
- Număr anunț
- DA25532157
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.205,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.205,22 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.