Atribuită Cumpărare directă

Toner fax Canon L150 (model 728) compatibil Toner Konica Minolta SKY-TN 117 compatibil Toner HP laser 3055 model Q-2612A original Hartie xerox A4 Plic maro C4 burduf

Număr anunț
DA25561080
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.062,38 RON
Valoare atribuită
1.062,38 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.062,38 RON

din 1.062,38 RON estimat