Atribuită Cumpărare directă

Abonamente de internet mobil - internet prin modem 4G WI-FI - cantitate maximă acord cadru - 24 de luni - 33 abonamente/luna Pret abonament /luna/ fara TVA - 3,5 euro, la un curs euro BNR valabil la data de 24.04.2020, 1 euro = 4,8414

Număr anunț
DA25520357
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE PENTRU SERVICIILE COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE (CUI 14935787)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.420,36 RON
Valoare atribuită
13.420,36 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.420,36 RON

din 13.420,36 RON estimat