Atribuită
Cumpărare directă
Dosar carton cu sina- 250 buc Dosar plstic -100 buc, agrafe 28mm- 30 cutii, capse 24/6 -50 cutii, lipici lichid -5 buc, caspsator 24/6 -2 buc, marker permament negru- 10 buc,Textmarker -10 buc, Pix K15- 20 buc, Fluid corector -10 buc, Rezerva cub -5 buc.
- Număr anunț
- DA25522355
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA OLT (CUI 12363468)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494,30 RON
- Valoare atribuită
- 494,30 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.