Atribuită
Cumpărare directă
.pestcontrol-expert.ro/smbure-angae-fog-4-5.html Caracteristici: - Pulverizarea de diverse substante(pesticide, dezinfectant, produse de curatare, antibiotice etc.); - Stropire tip injectie pentru particule ULV; - Sistem fara oprire din rezervor la duza; - Realizarea cu grija a pieselor de schimb; - Maximizarea eficientei de spatiu; - Maximizarea usurintei de utilizare prin design extrem de mic si ultra usor: 4.5 litri; - Reducerea cheltuielilor si a costurilor datorita reducerii consumului de energie electrica si a eficientei de stocare. - Uscare si curatare cu aer. Utilizare: - In locuinte (odorizant de camera); - Institutii publice, invatamant si facilitati medicale.
- Număr anunț
- DA25552733
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
- Cod CPV
- 42924300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.047,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.047,50 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.