Atribuită Cumpărare directă

1 Cif crema 500ml buc 5,00 6,72 2 Cif crema de curatat 2l buc 6,00 23,78 3 Cif spray inox 435ml buc 12,00 15,11

Număr anunț
DA25550468
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,60 RON
Valoare atribuită
357,60 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,60 RON

din 357,60 RON estimat