Atribuită Cumpărare directă

Contravaloare contract service pt.laparoscop ACKERMAN model 2007, ACKERMAN model 2010, FENCER mode l2010 Valabilitate 12 luni, include 2 revizii. Contravaloarea pieselor de schimb in caz de defectiune se plateste separat.

Număr anunț
DA25536734
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.996,64 RON
Valoare atribuită
4.996,64 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.996,64 RON

din 4.996,64 RON estimat