Atribuită
Cumpărare directă
Pachet medicamente ANXIAR 1MG X 50CP (LORAZEPAMUM) DICARBOCALM X 30CP MAST ZENTIVA FUROSEMID 40MG X 20CP ZENTIVA (FUROSEMIDUM) DIAZEPAM 10MG 2BL X 10CP GEDEON (DIAZEPAMUM) SIOFOR 1000MG X 60CPR FILM (METFORMINUM) AZITROX 500MG X 3CPR FILM (AZITHROMYCINUM)
- Număr anunț
- DA25549361
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,92 RON
- Valoare atribuită
- 598,92 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.