Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSTRUCTII- Spatii metalice,colectare selectiva a gunoiului- referat 4972/22.04.2020

Număr anunț
DA25534171
Autoritate contractantă
COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.219,86 RON
Valoare atribuită
7.219,86 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.219,86 RON

din 7.219,86 RON estimat