Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENT LUCRU necesar pentru primaria comunei Corni, compus din: 1. DISC CU VIDIA PT LEMN 125MM LT08762 2,00 BUC 2. FIERASTRAU PENDULAR CJ110MV HIKOKI 1,00 BUC 3. 10 PANZE MIXTE PRINDERE T 2609256744 1,00 BUC

Număr anunț
DA25565364
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538,98 RON
Valoare atribuită
538,98 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538,98 RON

din 538,98 RON estimat