Atribuită
Cumpărare directă
omologate, certificate garantate 12 luni.Societate abilitata, autorizata si certificata cu personal licentiat pentru verificare,intretinere, incarcare stingatoare de incendiu orice tip. Dotari performante importate in 2012, ceea ce confera operativitate, calitate. Tel 0740 117 761 ; 0744 150 273 ;
- Număr anunț
- DA25549793
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
- Cod CPV
- 35111320-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 01.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.