Atribuită
Cumpărare directă
-3 pac. Electrozi 2.5 Supertit Cut –la prețul unitar de 88,2353 Lei/pachet, în valoare de 264,71 lei fara TVA; - 4 pac. Electrozi 3,2 Supertit Cut la prețul unitar de 79,8319 Lei/pachet în valoare de 319,33 lei fara TVA; - 10 buc. gută trimmer Honest 3mm x 15m la prețul unitar de 16,8067 lei/buc în valoare de 168,07 lei fara TVA; - 10 buc carpatcement 40 kg la prețul unitar de 19,3277 lei/buc în valoare de 193,28 lei fara TVA; - 4 buc adeziv Gelflex gresie-faianță 25 kg la prețul unitar de 33,6134 lei/buc în valoare de 134,45 lei fara TVA; - 2 buc. Multibat Carpat Z100 la prețul unitar de 19,3277 lei/buc în valoare de 38,66 lei fara TVA; - 2 buc. Super Ipsos 25kg. la prețul unitar de 58,8235 lei/buc în valoare de 117,65 lei fara TVA; - 10 buc. Chit Weber 2 kg alb la prețul unitar de 15,1261 lei/buc în valoare de 151,26 lei fara TVA; - 4 buc. amorsa Contact Plus 10 kg. la prețul unitar de 71,4286 lei/buc în valoare de 285,71 lei fara TVA, în valoare totală de 1673,12 lei fără T.V.A., respectiv 1991,01 lei, T.V.A. inclus
- Număr anunț
- DA25541720
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- ERICWILD SRL (CUI 26858106)
- Cod CPV
- 44315200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.673,12 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.