Atribuită Cumpărare directă

Pulpa de vita refrigerata Spitalul Judetean de Urgenta Dr. Pompei Samarian Calarasi Serviciul Achizitii -Aprovizionare "Adresa: Str. Eroilor Revolutiei 22 Decembrie 1989, Nr. 2-4 Cod Fiscal - 3233078 Tel.0242-314471; Fax.0242-312668 , 0242-313834 email: achizitii.cl@gmail.com TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA

Număr anunț
DA25547339
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
PREST SERV INTERNATIONAL SRL (CUI 15866243)
Cod CPV
15111100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.816 RON
Valoare atribuită
3.816 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.816 RON

din 3.816 RON estimat