Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 GAZON PARC 10KG #5948872012859 buc 2 165.0459 2 BANDA SEMNALIZARE ALB-ROSU 100M #6420552602257 buc 4 8.3193 3 NIPLU CONIC 1.4-1.2 #2000000197005 buc 1 6.6387 4 PRIZA INDUSTRIALA 16A DIN CAUC. TICS-212G #5997374150996 buc 1 11.6807 5 FIR DE TAIERE 2.4X120 M.ALBASTRU #4002829446096 buc 1 96.5546 6 CAMERA ROATA ROABA 3.50-8 EVOTOOLS #2000000328614 #5949034980313 buc 1 15.5462

Număr anunț
DA25549494
Autoritate contractantă
Comuna Cristesti (CUI 4323357)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,79 RON
Valoare atribuită
493,79 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,79 RON

din 493,79 RON estimat