Atribuită Cumpărare directă

SSD KINGSTON A400 480G UNITATE CILINDRU MINOLTA BIZHUB 215 DEVELOPER MINOLTA DV116 ORIGINAL

Număr anunț
DA25542350
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
861,34 RON
Valoare atribuită
861,34 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

861,34 RON

din 861,34 RON estimat