Atribuită
Cumpărare directă
Descrierea lucrarilor Construire piata in comuna Vladeni Judetul Ialomita - Imprejmuire din panouri de plasa bordurata 57,07m - Imprejmuire decorativa din teava rectangulara 11,35 m - Amenajare supprafata de 302 mp cu pavele de beton cu grosimea de 4 cm pe un strat de nisip de 5 cm - Se vor achizitiona si monta 5 bucati ansamblu de doua tarabe pentru comercianti, - Se va achizitiona si monta un container Grup sanitar cu doua cabine, Conform listelor de cantitati de lucrari si listei de dotari atasate Mentionam ca << materialul Pavele suprafata 302 mp si nisipul din cadrul listei de cantitati F3 Pavaje 2.3 Nr. crt. 1.8 – atricolul de deviz DD01A01^ - Pavaje executate la trotuare pe pavele de beton vibropresat, autoblocante , asezate pe strat de nisip , cantitatea 302 mp >> va fi asigurat de catre autoritatea contractanta Comuna Vladeni
- Număr anunț
- DA25537814
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 45213140-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.242 RON
- Valoare atribuită
- 112.242 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.