Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere tehnica si legislativa, suport tehnic, standard AvanDoc – Sistem informatic pentru gestiunea si managementul documentelor. PREZENTA ACHIZITIE ESTE PENTRU O PERIOADA DE 8 LUNI (01.05.2020 - 31.12.2020)

Număr anunț
DA25538294
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72267000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat