Atribuită Cumpărare directă

Ipj Constanta intentioneaza sa achizitioneze articole de catering de unica folosinta

Număr anunț
DA25555700
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,60 RON
Valoare atribuită
670,60 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,60 RON

din 670,60 RON estimat